DRAŽICE OKC 100/1m2
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKC 1m2 je vybaven suchou jímkou pro keramické topné těleso a trubkovým výměníkem o teplosměnné ploše 1m2.
Zvětšená plocha trubkového výměníku je vhodná pro provoz s kondenzačním kotlem. Elektrická část je ovládána provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou. Pro ohřev TUV z externího zdroje (kotel), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce kotle (externího zdroje). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DRAŽICE OKC 100/1m2
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | 2 200 kW |
| Možnost instalace topného tělesa 4 kW (ve výrobě): | ANO (za příplatek) |
| Cirkulační vstup: |
ANO |
| Objem: | 95 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Doba ohřevu z el. energie z 10 °C na 60 °C - těleso 2,2 kW: |
2,5 hodin |
| Doba ohřevu z externího zdroje při průtoku 720 litrů topné vody teplé 80°C, výkon výměníku 24 kW - z 10 °C na 60 °C |
14 minut |
| Teplosměnná plocha dvojplášťového výměníku: | 1,0 m2 |
| Objem výměníku: | 7,1 litrů |
| Výška: | 902 mm |
| Šířka: | 524 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs: | 1 kus |
| Třída energetické účinnosi: | B |
DRAŽICE OKC 100/1m2
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |