DRAŽICE OKC 160 NTR/BP
Smaltovaných zásobník DRAŽICE OKC 160 NTR/BP k postavení na zem s výkonným jedním výměníkem pro ohřev TUV z externího zdroje. Zásobník je možno doplnit o elektrickou topnou jednotku.
Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací (průměrně 42 mm), která zaručuje nízké teplotní ztráty.
V dolní části zásobníku je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby a případné vložení pomocného elektrického ohřevu řady TPK z příslušenství.
Doporučujeme systém doplnit o expanzní nádobu Refix 8/10.
DRAŽICE OKCE 160 NTR/BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec, boční vývody |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon při použití výměníku: | 32 kW |
| Doba ohřevu výměníkem z 10°C na 60°C při dostatečně výkonném zdroji: | 16 minut |
| Teplosměnná plocha výměníku: | 1,45 m2 |
| Nominální výkon při použití elektrické topné jednotky: | dle použitého tělesa z příslušenství (objednává se samostatně) |
| Objem: | 148 litrů |
| Připojovací napětí: |
dle použití příslušenství |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hrdlo pro připojení cirkulace: | ANO |
| Statická ztráta: | 75 W |
DRAŽICE OKCE 160 NTR/BP
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |