Nejnovější řada smaltovaných zásobníků vody k postavení na zem OKC 200 NTR/HP o objemu 208 litrů, se smaltovanou nádobou a výkonným jedním výměníkem se zvýšenou předávací plochou pro přípravu teplé vody z externího zdroje – hlavně pro tepelná čerpadla. V dolní části ohřívače je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby, nelze do něj instalovat topnou jednotku. U zásobníků je k dispozici hrdlo 6/4", pro elektrickou topnou jednotku TJ 6/4" 2,0 s prodlouženou chladnou částí; 2,5 kW s prodlouženou chladnou částí a nebo 3,3 kW.
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKC je vybaven trubkovým výměníkem o zvětšené směnné ploše. Pro ohřev TUV z externího zdroje (tepelné čerpadlo), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce externího zdroje (tepelného čerpadla). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | BEZ - lze dokoupit samostatně |
| Objem: | 208 litrů |
| Teplosměnná plocha výměníku: | 2,1 m2 |
| Objem výměníku: | 13,7 litrů |
| Doba ohřevu z 10 °C na 60 °C při dostatečném výkonu zdroje: | 17 minut |
| Výška: | 1355 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 1,0 MPa (10 bar) |
| Bezpečnostní ventil: | NE |
| Třída energetické účinnosi: | C |
| Statická ztráta | 87 W |
OKC 200 NTR/HV
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
| Šířka bojleru | 59,0 cm |
| Výška bojleru | 135,0 cm |
| Hloubka bojleru | 59,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |