DRAŽICE OKC 200 NTRR/BP
Smaltovaných zásobník k postavení na zem s dvěma výměníky pro ohřev TUV z externích zdrojů. Zásobník je možno doplnit o elektrickou topnou jednotku. Zásobník je vybaven regulací teploty TUV (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla) pro napětí 230 V/50 Hz, pojistným ventilem a vývodem pro cirkulaci.
Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací (průměrně 42 mm), která zaručuje nízké teplotní ztráty.
V dolní části zásobníku je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby a případné vložení pomocného elektrického ohřevu řady TPK z příslušenství.
Doporučujeme systém doplnit o expanzní nádobu Refix 12/10.
DRAŽICE OKCE 200 NTRR/BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec, boční vývody |
| Vnitřní nádoba: |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon při použití výměníků: | 24 + 24 kW |
| Doba ohřevu výměníky z 10°C na 60°C při dostatečně výkonném zdroji: | 14 +14 minut |
| Teplosměnná plocha výměníků: | 1,0 + 1,0 m2 |
| Nominální výkon při použití elektrické topné jednotky: | dle použitého tělesa z příslušenství (objednává se samostatně) |
| Objem: | 200 litrů |
| Připojovací napětí: |
dle použití příslušenství |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Výška: | 1356 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hrdlo pro připojení cirkulace: | ANO |
| Statická ztráta: | 82 W |
| Třída energetické účinnosti: | C |
DRAŽICE OKCE 200 NTRR/BP
Záruku poskytujeme podľa podmienok výrobcu DZD DRAŽICE
Spotrebič musí byť inštalovaný v súlade s návodom na obsluhu vydaným výrobcom tohto spotrebiča. Uvedenie do prevádzky musí vykonať osoba, vlastniaca príslušné privilégiá!
Značka DZ Dražice, ktorá existuje už od roku 1956, je Vašou zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohrievača vody.Základem filozofie spoločnosti DZ Dražice je spokojnosť zákazníkov s našimi ohrievačmi vody. Práve táto spokojnosť patrí medzi hlavné dôvody vernosti zákazníkov našej značke.
Sme pyšní, že Vám môžeme ponúknuť:
* Bohatý sortiment ohrievačov vody
* Jedinečný systém vykurovacích keramických telies
* Vynikajúcu kvalitu výrobkov
* Bezstarostný servis po celú dobu životnosti výrobku.
Aj naša firma Vám ponúka jedinečné bojlery DZ Dražice za skvelé ceny.
A viete, ako vybrať správny bojler práve pre Vás? Kliknite tu a my Vám poradíme, vrátane najčastejších otázok a správnych odpovedí spojených s prevádzkou bojlerov.
Späť na hlavnú stranu GAS-TM.SK
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |