DZ Dražice OKC 200 NTRR/SOL
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Možnost instalace topného tělesa: |
ANO - topná jednotka TJ 6/4" dle specifikace (2 až 6 kW s prodlouženou chladnou částí) |
| Objem: | 200 litrů |
| Připojovací napětí: |
Dle topné jednotky |
| Elektrické krytí: |
IP 42 |
| Hmotnost bez vody: |
104 kg |
| Počet výměníků: |
2 |
| Teplosněnná plocha výměníku horní / spodní | 0,8 m2 / 0,8 m2 |
| Objem výměníku horní / spodní | 5,5 litru / 5,5 litru |
| Výkon výměníku při průtoku 720 litrů 80°C topné vody horní / dolní | 19 kW / 19 kW |
| Doba ohřevu výměníkem z 10 °C na 60 °C | 23 min / 34 min |
| Výška: | 1377 mm |
| Šířka: | 607 mm |
| Revizní otvor: | NE |
| Jmenovitý přetlak: | 1,0 MPa |
| Síla izolace: | 42 mm |
| Statická ztráta: |
82 |
| Třída energetické účinnosti | C |
Nejčastější využití
Ohřev teplé vody celoročně solárním systémem s elektrickým nebo nepřímotopným dohřevem, např. plynovým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |