DRAŽICE OKC 200 NTR/Z
Nepřímotopný smaltovaný ohřívač pro zavěšení na zeď.
Nemá elektrický ohřev.
Ohřívač se připojuje na externí teplovodní zdroj s max. teplotou 110 °C a tlaku 1 MPa. Ohřev zajišťuje výkonný spirálový výměník.
Ohřívač je vybaven regulací teploty teplé vody (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla ) pro napětí 230 V/50 Hz, pojistným ventilem a vývodem pro cirkulaci.
Držák ručníků není součástí dodávky.
DRAŽICE OKC 200 NTR/Z model 2016
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 24 kW |
| Elektrický ohřev: | NE |
| Počet topných hadů (výměníků): | 1 |
| Teploměnná plocha výměníku: | 1,08 m2 |
| Oběm výměníku: | 7,1 litru |
| Objem zásobníku: | 196 litrů |
| Připojovací napětí ovládacích prvků: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Doba ohřevu el. energie z 10 °C na 60 °C [hod] |
28 minut |
| Výška: | 1287 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs rozteč 450 mm |
2 kusy |
| Třída energetické účinnosti: | C |
DRAŽICE OKC 200 NTR/Z
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Jsme pyšni, že Vám můžeme nabídnout:
* bohatý sortiment ohřívačů vody
* jedinečný systém topných keramických těles
* vynikající kvalitu výrobků
* bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku.
I naše firma Vám nabízí jedinečné bojlery DZ Dražice za skvělé ceny.
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 200 l |