Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKC 1m2 je vybaven suchou jímkou pro keramické topné těleso a trubkovým výměníkem o teplosměnné ploše 1m2. Zvětšená plocha trubkového výměníku je vhodná pro provoz s kondenzačním kotlem. Elektrická část je ovládána provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou. Pro ohřev TUV z externího zdroje (kotel), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce kotle (externího zdroje). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DRAŽICE OKC 200/1m2 4 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | 4,0 kW |
| Cirkulační vstup: | ANO |
| Objem: | 195 litrů |
| Připojovací napětí: |
400 V / 3PEN |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Doba ohřevu z el. energie z 10 °C na 60 °C - těleso 2,2 kW: |
3,2 hodin |
| Doba ohřevu z externího zdroje při průtoku 720 litrů topné vody teplé 80°C, výkon výměníku 24 kW - z 10 °C na 60 °C |
28 minut |
| Teplosměnná plocha dvojplášťového výměníku: | 1,08 m2 |
| Objem výměníku: | 7,1 litrů |
| Výška: | 1287 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs: | 2 kusy |
| Třída energetické účinnosi: | C |
DRAŽICE OKC 200/1m2 4 kW
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk