Stacionární kombinovaný zásobník vhodný pro připojení k tepelným čerpadlům a dalším nízkoteplotním zdrojům. V horní části zásobníku OKC 300 NTR/HR 100 je smaltovaný ohřívač vody s výměníkem a v dolní části je vyrovnávací akumulační nádrž pro topný okruh.
Doporučujeme vypracování projektu.
Nejnovější řada smaltovaných zásobníků vody k postavení na zem OKC 300 NTR/HR 100 o objemu 200 litrů, se smaltovanou nádobou a výkonným jedním výměníkem se zvýšenou předávací plochou pro přípravu teplé vody z externího zdroje – hlavně pro tepelná čerpadla. V dolní části ohřívače je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby, nelze do něj instalovat topnou jednotku. U zásobníků je k dispozici hrdlo 6/4", pro elektrickou topnou jednotku TJ 6/4" s prodlouženou chladnou částí; případně jednotky TPK, či TPJ, TPR.
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKC je vybaven trubkovým výměníkem o zvětšené směnné ploše. Pro ohřev TUV z externího zdroje (tepelné čerpadlo), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce externího zdroje (tepelného čerpadla). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | BEZ - lze dokoupit samostatně |
| Objem horní nádoby: | 302 litrů |
| Objem spodní nádoby: | 100 litrů |
| Výška: | 1785 mm |
| Šířka: | 740 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa (6 bar) |
| Bezpečnostní ventil: | NE |
| Třída energetické účinnosi: | B |
| Statická ztráta | 65 W |
OKC 300 NTR/HR 100
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk