DZ DRAŽICE OKC 80
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKC je vybaven suchou jímkou pro keramické topné těleso a trubkovým výměníkem, Elektrická část je ovládána provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou. Pro ohřev TUV z externího zdroje (kotel), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce kotle (externího zdroje). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DZ Dražice OKC 80
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | 2 200 kW |
| Možnost instalace topného tělesa 4 kW ve výrobě: | ANO (za příplatek) |
| Objem: | 75 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Doba ohřevu z el. energie z 10 °C na 60 °C - těleso 2,2 kW: |
2,0 hodin |
| Doba ohřevu z externího zdroje při průtoku 310 litrů topné vody teplé 80°C, výkon výměníku 6 kW - z 10 °C na 60 °C |
50 minut |
| Teplosměnná plocha výměníku: | 0,41 m2 |
| Objem výměníku: | 1,8 litru |
| Výška: | 757 mm |
| Šířka: | 524 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs 450 mm: | 1 kus |
| Třída energetické účinnosi: | C |
DZ Dražice OKC 80
Držák ručníku není součástí dodávky.
Záruku poskytujeme podľa podmienok výrobcu DZD DRAŽICE
Spotrebič musí byť inštalovaný v súlade s návodom na obsluhu vydaným výrobcom tohto spotrebiča. Uvedenie do prevádzky musí vykonať osoba, vlastniaca príslušné privilégiá!
A viete, ako vybrať správny bojler práve pre Vás? Kliknite tu a my Vám poradíme, vrátane najčastejších otázok a správnych odpovedí spojených s prevádzkou bojlerov.
Späť na hlavnú stranu GAS-TM.SK
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 80 l |