Smaltovaný zásobník vody k postavení na zem s výkonným výměníkem pro ohřev TUV z externího zdroje. Zásobník vody řady OKCE 125.1 NTR/HV/2,2 kW umožňuje svou konstrukcí a množstvím variant ekonomickou přípravu teplé užitkové vody (TUV) pomocí různých zdrojů energie. Svým jmenovitým výkonem zaručuje dostatečné množství TUV pro bytové jednotky, provozovny, restaurace a podobná zařízení. Pro ohřev TUV lze zvolit elektrickou energii, různé typy kotlů ústředního vytápění a jejich kombinace.
DRAŽICE OKCE 125.1 NTR/HV/2,2 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec, horní vývody, cirkulace |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Typ: |
kombinovaný |
| Nominální výkon pomocného el. tělesa: | 2 200 W |
| Možnost instalace topného tělesa 4 kW ve výrobě: | NE |
| Objem: | 107 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 V / 50 Hz / 1 PE-N |
| Elektrické krytí: |
IP 42 |
| Hmotnost bez vody: |
79 kg |
| Doba ohřevu z externího zdroje o výkonu 24 kW: |
12 minut - plocha výměníku 1,45m2 |
| Doba ohřevu el. energie z 10 °C na 60 °C [hod] - těleso 2,2 kW: |
2,9 hodin |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetický štítek: |
"A" |
DRAŽICE OKCE 125.1 NTR/HV/2,2 kW
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Hloubka bojleru | 58,5 cm |
| Šířka bojleru | 58,5 cm |
| Výška bojleru | 104,5 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 130 l |