DZ DRAŽICE OKCE 200
Tento elektrický ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKCE je vybaven suchou jímkou pro keramické topné těleso, je ovládán provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou. Teplotní rozsah ohřívané vody je od 5 do 74 °C. Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací (průměrně 55 mm), která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DZ Dražice OKCE 200
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 2 200 kW |
| Možnost instalace topného tělesa 4 kW ve výrobě: | ANO nutno objednat zde již při objednávce bojleru |
| Objem: | 200 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 45 |
| Hmotnost bez vody: |
66 kg |
| Doba ohřevu el. energie z 10 °C na 60 °C [hod] - těleso 2,2 kW: |
5,3 hodin |
| Výška: | 1287 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Univerzální závěs rozteče 300-310; 350-372; 432-468 | 2 kusy |
DZ Dražice OKCE 200
Záruku poskytujeme podľa podmienok výrobcu DZD DRAŽICE
Spotrebič musí byť inštalovaný v súlade s návodom na obsluhu vydaným výrobcom tohto spotrebiča. Uvedenie do prevádzky musí vykonať osoba, vlastniaca príslušné privilégiá!
Značka DZ Dražice, ktorá existuje už od roku 1956, je Vašou zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohrievača vody.Základem filozofie spoločnosti DZ Dražice je spokojnosť zákazníkov s našimi ohrievačmi vody. Práve táto spokojnosť patrí medzi hlavné dôvody vernosti zákazníkov našej značke.
A viete, ako vybrať správny bojler práve pre Vás? Kliknite tu a my Vám poradíme, vrátane najčastejších otázok a správnych odpovedí spojených s prevádzkou bojlerov.
Späť na hlavnú stranu GAS-TM.SK
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 200 l |