DRAŽICE OKCE 500 S
Elektrický ohřívač vody DRAŽICE OKCE 500 S vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler OKCE je předpřipraven k osazení elektrické topné jednotky, která je ovládána provozním termostatem a je jištěná bezpečnostní tepelnou pojistkou. Teplotní rozsah ohřívané vody je od 5 do 74 °C. Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací (průměrně 50 mm), která zaručuje nízké teplotní ztráty.
POZOR - tento bojler je dodáván bez elektrického topného tělesa!
Nádrž je vybavena i hrdlem pro topnou jednotku TJ 6/4".
Doporučujeme systém doplnit o expanzní nádobu Reflex 18/10.
DRAŽICE OKCE 500 S
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec, boční vývody |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | dle použitého tělesa z příslušenství |
| Objem: | 455 litrů |
| Připojovací napětí: |
dle použití příslušenství |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Hmotnost bez vody: |
106 kg |
| Výška: | 1924 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 1,0 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hrdlo pro připojení cirkulace: | ANO |
DRAŽICE OKCE 500 S
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Hloubka bojleru | 70,0 cm |
| Šířka bojleru | 70,0 cm |
| Výška bojleru | 193,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 500 l |