DRAŽICE OKCV 200 / 4kW - pravé provedení + cirkulace
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler Dražice OKCV je vybaven suchou jímkou pro keramické topné těleso a trubkovým výměníkem, elektrická část je ovládána provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou.
Pro ohřev TUV z externího zdroje (kotel), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce kotle (externího zdroje). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DRAŽICE OKCV 200 / 4kW - pravé provedení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, vodorovný, válec, levostranný |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | 4 000 W |
| Objem: | 200 litrů |
| Připojovací napětí: |
400 Volt / 3 PE-N |
| Elektrické krytí: |
IP 42 |
| Doba ohřevu z el. energie z 10 °C na 60 °C - těleso 4,0 kW: |
2,7 hodin |
|
Doba ohřevu z externího zdroje při průtoku 310 litrů topné vody teplé 80°C, výkon výměníku 10 kW - z 10 °C na 60 °C |
72 minut |
| Teplosměnná plocha dvojplášťového výměníku: | 0,75 m2 |
| Objem výměníku: | 11 litrů |
| Výška: | 584 mm |
| Šířka: | 1287 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs: | 2 kusy |
| Třída energetické účinnosi: | C |
DRAŽICE OKCV 200 / 4 kW - pravé provedení + cirkulace
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk