Bojler DZ DRAŽICE OKF 200/1m2 2/4 kW s dvouokruhovým zapojením pro připojení FVE.
Tento kombinovaný ohřívač vody (bojler) vyniká elegantním tvarem a technickou kvalitou. Bojler DRAŽICE OKF 160/1m2 2/4 kW je vybaven 2x suchou jímkou pro 2x keramické topné těleso a trubkovým výměníkem o teplosměnné ploše 1m2.
2 tělesa o výkonech 2 kW jsou připojena jak na standartní přívod el.energie, tak na fotovoltaickou elektrárnu.
Zvětšená plocha trubkového výměníku je vhodná pro provoz s kondenzačním kotlem. Elektrická část je ovládána provozním termostatem a jištěný bezpečnostní tepelnou pojistkou. Stejně tak okruh připojený na FVE.
Pro ohřev TUV z externího zdroje (kotel), je nutno tento bojler doplnit o vnitřní čidlo zásobníku, dle výrobce kotle (externího zdroje). Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací, která zaručuje nízké teplotní ztráty.
DRAŽICE OKF 200/1m2 2/4 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální elektrický výkon: | 2200W + 4000W |
| Cirkulační vstup: | Ne |
| Objem: | 195 litrů |
| Připojovací napětí: |
1/N/PE ~ 230V/50Hz; 3/N/PE ~ 3x 230V/50Hz |
| Hodnota jističů: | 1x 16 A; 3x 16 A |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Doba ohřevu z el. energie z 10 °C na 60 °C - těleso 2,2 kW: |
5,7 hodin / 1,7 hodin |
| Doba ohřevu z externího zdroje při průtoku 720 litrů topné vody teplé 80°C, výkon výměníku 24 kW - z 10 °C na 60 °C |
45 minut |
| Teplosměnná plocha dvojplášťového výměníku: | 1,0 m2 |
| Objem výměníku: | 7,1 litrů |
| Smíšená voda 40°C | 331,26 l |
| Výška: | 1300 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Závěs: | 2 kusy |
| Energetická účinnost: | 38 % |
| Předpokládaná roční spotřeba el.energie: | 4.403 kWh |
| Třída energetické účinnosi: | C |
DRAŽICE OKF 200/1m2 2/4 kW
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk