DZ DRAŽICE OKHE ONE 20
Elektrický plochý ohřívač vhodný k instalaci v omezených prostorách (kuchyňské linky), umožňuje rychlý ohřev vody díky konceptu dvou nádob.
Keramické topné těleso umístěné v suché jímce pro rychlejší ohřev teplé vody a s výrazným prodloužením životnosti ohřívače. Vnitřní antikorozní vrstva ohřívače nepodléhá důlkové korozi při chlorované nebo tvrdé vodě. Vysoce kvalitní izolace Covestro zajistí nízké tepelné ztráty a tím výrazně šetří provozní náklady. Tento ohřívač nabízí možnost připojení k využití nízkého tarifu elektrické energie (noční proud).
DRAŽICE OKHE ONE 20
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, plochý |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 2200 W |
| Možnost instalace topného tělesa 4 kW ve výrobě: | NE |
| Objem: | 20 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Hmotnost bez vody: |
17 kg |
| Doba ohřevu el. energie z 10 °C na 60 °C [hod] : |
0,5 hodin |
| Výška: | 545 mm |
| Šířka: | 523 mm |
| Hloubka bez závěsu: | 301 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Maximální provozní teplota: | 80 °C |
| Rozteč vstupu - výstupu vody |
387 mm |
| Závit hrdla: | 1/2" vnější |
| Rozteč k zavěšení |
180 mm |
| Možnost dokoupit závěsnou konzolu 102000703 | ANO |
| Energetická třída | "C" |
DRAŽICE OKHE ONE 20
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění! V záručním listě nusí být potvrzena odborná montáž elektrozařízení.
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Zpět na hlavní stranu bojlerů z GAS
| Šířka bojleru | 52,5 cm |
| Výška bojleru | 54,5 cm |
| Hloubka bojleru | 30,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | plochý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 30 l |