Elektrický plochý ohřívač vody DRAŽICE OKHE ONE/E 50 je vhodný k instalaci v omezených prostorách (kuchyňské linky), umožňuje rychlý ohřev vody díky konceptu dvou nádob.
Keramické topné těleso umístěné v suché jímce pro rychlejší ohřev teplé vody a s výrazným prodloužením životnosti ohřívače. Vnitřní antikorozní vrstva ohřívače nepodléhá důlkové korozi při chlorované nebo tvrdé vodě. Vysoce kvalitní izolace Covestro zajistí nízké tepelné ztráty a tím výrazně šetří provozní náklady. Tento ohřívač nabízí možnost připojení k využití nízkého tarifu elektrické energie (noční proud).
Tento ohřívač umožňuje i vodorovnou instalaci na stěnu. Je nutno dodržet pravou stranu napojení a odstup od stěny nebo dalšího zařízení minimálně 60 cm. Další podrobnosti jsou uvedeny v návodu k výrobku.
DRAŽICE OKHE ONE/E 50
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý nebo vodorovný |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 2000 W |
| Objem: | 45 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Hmotnost bez vody: |
31 kg |
| Doba ohřevu z 10 °C na 60 °C [hod] - těleso 2000 W: |
1,5 hodin |
| Výška: | 845 mm |
| Šířka: | 523 mm |
| Hloubka bez závěsu: | 318 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Maximální provozní teplota: | 90 °C |
| Rozteč vstupu - výstupu vody |
387 mm |
| Závit hrdla: | 3/4" vnější |
| Rozteč k zavěšení |
180 mm |
| Možnost dokoupit závěsnou konzolu 102000703 | ANO |
| Energetická třída | "C" |
DRAŽICE OKHE ONE/E 50
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění! V záručním listě nusí být potvrzena odborná montáž elektrozařízení.
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Zpět na hlavni stranu GAS.CZ
| Šířka bojleru | 52,5 cm |
| Výška bojleru | 84,5 cm |
| Hloubka bojleru | 32,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | plochý |
| Umístění | závěsné svisle nebo vodorovně |
| Objem vody | do 50 l |