Maloobjemový tlakový (lze zapojit i beztlakově se speciální vodovodní baterií pouze pro jedno odběrové místo) zásobníkový elektrický ohřívač vody pro jedno nebo více odběrných míst s dotykovým ovládáním. Tento ohřívač se instaluje nad umyvadlo (vývody dole).
Teplota vody je pevně nastavena termostatem na hodnotu 55 °C. Tento elektrický ohřívač je určen pro přípravu teplé vody v domácnostech, na chatách a různých sociálních zařízeních. Umožňuje instalaci pouze jednoho odběrného místa teplé vody při beztlakovém zapojení.
V případě tlakového zapojení je možné připojit i více odběrných míst, ale s omezeným používáním souběžného odběru. Jeho přednost spočívá v tom, že ohřev objemu vody elektrickým proudem se zabezpečuje v neomezeném celodenním časovém rozsahu, vzhledem k malé akumulaci není doporučeno napojení s řízením signálem HDO. Doba ohřevu užitkové vody je cca 13 minut.
Dražice TO/E 5.1 UP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, tlakový nebo beztlakový; nadumyvadlový |
| Barva: | bílá, šedá základna, kontrolní panel černý |
| Materiál nádoby: | ocel s titanovým smaltem |
| Typ termostatu: | zabudovaný, dotykové ovládání teploty |
| Jmenovitý objem: | 4,6 litru |
| Výkon topného tělesa | 1500W |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 230V, doporučené jištění 16 A |
| Elektrický příkon: | max. 1,5 kW |
| Síla vnitřní izolace: |
20 mm |
| Maximální provozní tlak | 0,6 MPa / 6 Bar |
| Doba ohřevu z 10°C na 55°C | 13 min |
| Pojistný ventil v balení: |
ANO |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 10,6 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX5 |
| Pojistka proti přehřátí: | ANO |
| Výška: | 330 mm |
|
Hloubka: |
275 mm |
|
Šířka: |
290 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "A" |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk