Cena za 1 kus. Zakázková výroba.
Tyto nádrže jsou vhodné zejména jako vyrovnávací zásobníky k topným systémům s kotli na tuhá paliva doplněný o výměník pro připojení dalšího topného zdroje (například SOLAR). Akumulační nádrže NADOS se vyrábějí s nátrubky G 6/4" pro montáž šroubovací topné jednotky TJ 6/4“ s prodlouženou chladnou částí o výkonu až do 1 × 9 kW a 1 x 3,75 kW. Tato akumulační nádoba je speciálně navržena tak, aby prošla dveřmi šíře 80 cm, což značně usnadňuje její instalaci i ve starší zástavbě.
Nádrž obsahuje vnořený výměník pro přípravu teplé vody. Nádrž se dodává bez izolace, ta se objednává samostatně.
DZ DRAŽICE NADOS 900/140 v2 bez izolace
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válcová, bez izolace |
| Varianta: | s vnitřním zásobníkem, nepřímo ohřívaná - akumulační |
| Celkový objem nádrže: |
930 litrů |
| Objem zásobníku pro ohřev TV: | 140 litrů (teplosměnná plocha zásobníku 1,43 m2) |
| Maximální tlak nádrže: |
0,3 MPa |
| Maximální tlak v zásobníku TV: | 0,6 MPa |
| Teplosměnná plocha přídavného výměníku: |
1,5 m3; objem 10,5 litru |
| Maximální telplota v nádrži: | 90 °C |
| Výška: | 2205 mm |
| Vnější průměr nádrže | 790 mm |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Možnost doplnění o topnou jednotku: | ANO - 1 x 3,75 + 1 x až 9 kW TJ 6/4" (jednotky se dodávají samostně) |
| Statická ztráta při použití izolace NEODUL: |
132 W |
| Třída energetické účinnosti: |
C |
DZ DRAŽICE NADOS 900/140 v2 bez izolace
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Jsme pyšni, že Vám můžeme nabídnout:
* bohatý sortiment ohřívačů vody
* jedinečný systém topných keramických těles
* vynikající kvalitu výrobků
* bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku.
I naše firma Vám nabízí jedinečné bojlry DZ Dražice za skvělé ceny.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Šířka bojleru | 79,0 cm |
| Výška bojleru | 221,0 cm |
| Hloubka bojleru | 79,0 cm |
| Druh bojleru | akumulační nádrž |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | nad 750 l |