ELEKTROBOCK FRT7B2
Bezdrátový digitální termostat s podsvíceným displejem nabízí široké uplatnění při regulaci teploty v domácnostech, kancelářích nebo dílnách.
Bezdrátová varianta umožňuje snadnou a rychlou instalaci, odpadá tak pracná a zdlouhavá instalace vedení mezi termostatem a kotlem s průchodem přes podlaží. Velký podsvícený displej na vysílači umožňuje ovládání termostatu i za tmy. FRT7B2 pracuje s obousměrnou komunikací na frekvenci
433, 92 MHz.
Výhody digitálního termostatu FRT7B2:
Technické parametry
| Napájení | bateriové (2x1,5V R6/AAA) |
| Typ termostatu | bezdrátový |
| Typ regulace | hystereze 0.1°C až 6°C |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 109 x 80 x 31 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 5 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 0,5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0,1 °C |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Vf výkon | 10 mW |
| Životnost baterie | topná sezóna |
| Přijímač | |
| Napájení | 230 V / 50 Hz |
| Typ komunikace | jednosměrná ASK |
| Dosah v zástavbě | 30 m |
| Spotřeba | 1 VA |
| Citlivost | -95 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstu | max.16 A/ 250 VAC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
Společnost ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. Motto: "Spolehlivé a kvalitní výrobky pro domácnost za zajímavé prodejní ceny."
Návrat na hlavní stranu www.gas.cz