ELEKTROBOCK BT32 GST
Bezdrátová varianta umožňuje snadnou a rychlou instalaci, odpadá tak pracná a zdlouhavá instalace vedení mezi termostatem a kotlem s průchodem přes podlaží. Velký podsvícený displej na vysílači umožňuje ovládání termostatu i za tmy. Navíc, nabízí intuitivní navigaci ve vybraném jazyku (CZ/PL/EN/DE/RU/SK). Přijímač je vybaven systémem samoučení kódu a pamětí E-EPROM, která uchová uložený kód i při výpadku napětí. BT32 GST pracuje s obousměrnou komunikací na frekvenci 433, 92 MHz.
Výhody digitálního termostatu BT32 GST:
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napájení | universální / 5,0 V / 2.5 A, DC (AD05-Jack je součástí) |
| Typ termostatu | bezdrátový s GSM modulem |
| Typ regulace | hystereze/PI regulace/PID regulace |
| Přesnost | 0,5°C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0°C až 40°C |
| GSM anténa | přímá 1 dB , konektor SMA |
| GSM modul | SIM 900 |
| Zálohovací baterie | Ano (pro zálohu času-nejsou součástí) |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3°C až 39°C |
| Nastavení teplot po | 0,5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0,1 °C |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Vf výkon | 10 mW |
| Životnost baterie | do 5 let (pro zálohu času) |
| Přijímač | |
| Napájení | 230 V / 50 Hz |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Dosah v zástavbě | 35 m |
| Spotřeba | 1 VA |
| Citlivost | -102 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 8 A / 250 VAC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0°C až 40°C |
Společnost ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. Motto: "Spolehlivé a kvalitní výrobky pro domácnost za zajímavé prodejní ceny."
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk