Inteligentní termostat s možností ovládání přes WiFi. S aplikací BT725 WIFI pro chytré telefony je možné plně ovládat Váš topný systém.
BT725 WIFI je inteligentní prostorový digitální termostat s implementovaným WiFi modulem. Je vhodný ke všem kotlům, které vyžadují bezpotencionální (beznapěťové) spínací kontakty (např. plynové kotle, elektro - kotle, oběhová čerpadla, termoelektrické pohony nebo klimatizační jednotky).
Software a ovladače pro ovládání (nastavení) termostatu naleznete na stránkách výrobce - www.elektrobock.cz
Aplikace EOB PT-WiFi umožňuje:
Způsoby ovládání nového BT725 WiFi:
1, Ovládání přes SERVER (odkukoliv v dosahu internetového připojení).
2, Ovládání v dosahu vašeho routeru (domácnosti). Pokud máte veřejnou IP adresu, můžete ovládát i mimo domácí síť.
3, Ovládání v rámci bytu, kde není WiFi připojení. Termostat si vytváří vlastní WiFi hotspot (AP-přístupový bod).
4, Ovládání a nastavení termostatu přes USB kabel pomocí PC s Win10.
5, Manuální ovládání, vždy víte co se děje a můžete termostat ručně přenastavit.
| Napájení | universální / 5,0 V / 2.5 A, DC (AD05-Jack je součástí) |
| Typ termostatu | s WiFi modulem |
| Typ regulace | hystereze/PI regulace/PID regulace |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 8 A |
| Zálohovací baterie | Ano (dobíjecí, na chod hodin) |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 0,5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0,1 °C |
Společnost ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. Motto: "Spolehlivé a kvalitní výrobky pro domácnost za zajímavé prodejní ceny."
Návrat na hlavní stranu www.gas.cz