ELEKTROBOCK Termostat PT 32
Prostorový termostat PT32 s podsvíceným velkým displejem a inteligentní regulací. Navíc umožňuje připojit GSM modul (GST1/GST2) pro dálkové ovládání teploty přes mobilní telefon.
PT32 je inteligentní prostorový digitální termostat s podsvíceným displejem vhodný ke všem kotlům, které vyžadují bezpotencionální (beznapěťové) spínací kontakty (např. plynové kotle, elektro - kotle, oběhová čerpadla, termoelektrické pohony nebo klimatizační jednotky).
| Napájení | bateriové (2x1,5V R6/AA) |
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | hystereze/PI regulace/PID regulace |
| Přesnost | +/- 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 5 A |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 0,5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0,1 °C |
Společnost ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. Motto: "Spolehlivé a kvalitní výrobky pro domácnost za zajímavé prodejní ceny."
Návrat na hlavní stranu www.gas-tm.sk