| Technické parametry | |
| Napájení | síťové (230 V/ 50 Hz) |
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | hystereze (0,1 °C až 5,0 °C) |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 81 x 81 x 47 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 12 A , 2760 W |
| Možnost připojení externího čidla | ano |
| Zálohovací baterie | Ano (dobíjecí NiMH, > 100 hodin) |
| Záloha paměti | Ne |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 100 °C |
| Nastavení teplot po | 0,5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0,1 °C |
ELEKTROBOCK Termostat PT712
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK