Odolný osoušeč rukou EMPIRE ARIEL AUTOMATIC - nerez lesk vyniká svojí jednoduchostí. Rychlý, účinný a hygienický způsob sušení rukou. Osuší dokonale vaše ruce ze všech stran s vysokou efektivitou za pár sekund. Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10 – 30 cm - Průměrná doba vypnutí po oddálení rukou: 20 – 25 s - Bezpečnostní časový interval: 120 s (automatické vypnutí při nepřetržité aktivaci senzoru) - Výdechová tryska: otočná o 360°, pochromovaná zinková slitina.
EMPIRE ARIEL AUTOMATIC - nerez lesk
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | leštěná nerez ocel, tloušťka 2 mm |
| Ochrana krytu: | 2 zámky |
| Výkon: | 2.400 m3/hod. |
| Motor: | CE -motor 200 W |
| Bezpečnost: | CLASS1 |
| Otáčky/min. | 5.500, s uhlíkovými kartáčí |
| Šířka: | 27,8 cm |
| Výška: | 24,3 cm |
| Hloubka: | 21,3 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IPX1 |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Rychlost proudění vzduchu: | 101 km/h |
| Průtok vzduchu: | 345 m3/h ( 60 l/s ) |
| Úroveň hluku: | 70 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Topné těleso: | 2200 W - termostat 65° C |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ