Revoluční osoušeč rukou EMPIRE ECOFLOW AUTOMATIC - mat vyniká svojí jednoduchostí, spojující v sobě kompaktní velikost běžného osoušeče na zeď s výkonem tryskových osoušečů. Osouší silným proudem vzduchu ve tvaru clony. Úsporný provoz bez topného tělesa, výstupní vzduch se ohřeje na 50°C průchodem přes vysokoobrátkový motor.
EMPIRE ECOFLOW AUTOMATIC - mat
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon: | 1100 m3/hod. |
| Motor: | CE -motor 1100 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 32.000 |
| Šířka: | 22,1 cm |
| Výška: | 28,5 cm |
| Hloubka: | 15,7 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IP23 |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Rychlost proudění vzduchu: | 325 km/h |
| Průtok vzduchu: | 345 m3/h |
| Úroveň hluku: | 75 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Provedení: | Alu odlitek, matovaný - Antivandal |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ