EMPIRE PD 101050 Biela
Podvesná digestor EMPIRE VD 101050 biela, výnimočná šírka 500 mm
Podskrinkový, 500 mm, biela, ovládanie tlačidlové (mechanické), 3 rýchlosti, 1x motor 100 W, 420 m3 / h, hlučnosť max. 55 dB, 1x 25 W žiarovka, príkon 125 W, priemer odťahu 120 mm, zadarmo pribalená spätná klapka .
Objednávací kód - 10105020
| Výhody pre Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 166 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49-55 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1 × 25 W žárovkové |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 100 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 113 m3 / 142 m3 / 166 m3 / |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 49 dB / 53 dB / 55 dB |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Maximální příkon motoru: | 100 W |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 901000 |
ČEKO IMPORT a.s. sa podieľa na distribúcii vetracích riešení a súvisiacich produktov, najmä digestorom, ventilátorov, sušiče rúk a ďalších výrobkov pre kuchyne a hotely pre viac ako 14 rokov.
Počas tejto doby si získal širokú znalosť českého a slovenského trhu a majú rozsiahle skúsenosti s podporou distribúcie svojho tovaru. Dnes dodávajú viac ako 1600 zákazníkom v Českej a Slovenské republike.
Spokojnosť zákazníka je hlavným cílem.V sortimente značky CATA nájdete rôzne modely výrobkov tak, aby si každý zákazník našiel pre seba ten najvhodnejší.
Teraz aj GAS-TM.SK ponúka výrobky CATA za skvelé ceny.
K této digestoři CATA nabízíme i montáž digestoře .
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |