EMPIRE PD 101060 Bílá
Komínová podvěsná digestoř EMPIRE PD 101060 Bílá , šířky 60 cm, s výkonem 160 m3/hod., ovládání mechanické tlačítkové
Podvěsná, 600 mm, bílá, ovládání tlačítkové (mechanické), 3 rychlosti, 1x motor 75W, 160 m3/h, hlučnost max. 61 dB, 1 × 4 W LED žárovka E14, příkon 75 W, průměr odtahu 120 mm, zdarma přibalena zpětná klapka.
Objednací kód - 10106020
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 160 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-61 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1 × 4 W LED žárovka E14 |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 75 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Maximální příkon motoru: | 75 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 904000 |
ČEKO IMPORT a.s. se podílí na distribuci větracích řešení a souvisejících produktů, zejména digestoří, ventilátorů, osoušeče rukou a dalších výrobků pro kuchyně a hotely pro více než 14 let.
Během této doby si získal širokou znalost českého a slovenského trhu a mají rozsáhlé zkušenosti s podporou distribuce svého zboží. Dnes dodávají více než 1600 zákazníkům v České a Slovenské republice.
Spokojenost zákazníka je hlavním cílem.V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Nyní i GAS.CZ nabízí výrobky CATA za skvělé ceny.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 20 m3 |