EMPIRE PD 101060 černá
Podvěsná digestoř EMPIRE PD 101060 černá o šířce 600 mm, černá, ovládání tlačítkové (mechanické), 3 rychlosti, 1x motor 76 W, 160 m3/h, hlučnost max. 61 dB, 1 × 4 W LED žárovka E14, příkon 75 W, průměr odtahu 120 mm, zdarma přibalena zpětná klapka.
EMPIRE PD 101060 černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 160 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-61 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1 × 4 W LED žárovka E14 |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 76 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 6,14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 76 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 904000 |
EMPIRE PD 101060 černá
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK