Revoluční osoušeč rukou EMPIRE STREAM DRY AUTOMATIC - bílý vyniká svojí jednoduchostí, spojující v sobě kompaktní velikost běžného osoušeče na zeď s výkonem tryskových osoušečů. Osouší silným proudem vzduchu ve tvaru paprsku. Vzduch prochází přes vestavěný EPA filtr a UV lampu a tím se dezinfikuje. Perfektní a hygienické osušení rukou za 10-15 s. Úspora až 80 % nákladů v porovnání s ručníky. Jednoduchá náhrada za tradiční osoušeč bez nutnosti přesekávat přívodní kabel.
EMPIRE STREAM DRY AUTOMATIC - bílý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ABS plast bílý |
| Výkon: | 1100 m3/hod. |
| Motor: | CE -motor 550 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 26.000 |
| Šířka: | 22,1 cm |
| Výška: | 28,5 cm |
| Hloubka: | 15,7 cm |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IP23 |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Rychlost proudění vzduchu: | 300 km/h |
| Průtok vzduchu: | 187 m3/h |
| Úroveň hluku: | 75 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Topné těleso: | 550 W, s volbou Zapnuto / Vypnuto |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ