Hotelový fén s montáží na zeď a se zásuvkou pro holicí strojek (EU+USA, 115/230 V, omezovač odebíraného proudu - umožňuje provoz jen malých spotřebičů, jako jsou holicí strojky, nabíječky mobilních telefonů, ...).
Přepínač rychlosti na hlavní jednotce na zdi, bezpečnost CLASS II, dvojitá izolace, tepelná pojistka a ochranný termostat, tichý provoz, spodní hrana těla fénu musí být ve výšce min. 155 cm nad podlahou.
Upozornění: Hotelové fény jsou určené pro montáž do hotelových koupelen, koupelen v domácnostech a podobných prostor s menší provozní zátěží. Nejsou konstrukčně uzpůsobené k provozu např. ve veřejných bazénech, veřejných saunách nebo podobných prostorách s vyšším provozním zatížením – při použití v takovýchto prostorách nelze uplatnit reklamaci.
EMPIRE TINY bílý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Výkon: | 700 m3/hod. |
| Motor: | výkonný AC motor |
| Zásuvka pro holící strojek: | EU+USA, 115/230 V |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Šířka: | 125 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Napájení: | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Způsob ovládání: | automaticky sejmutím hadice |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ