Moderní osoušeč rukou EMPIRE TORNÁDO AUTOMATIC - stříbrný mat vyniká krásným designovým zpracováním.Perfektní a hygienické osušení rukou za 12-15 s. Šetří energii – příkon jen 1750 W Úspora až 80 % nákladů v porovnání s ručníky. Automatické zapnutí při vložení rukou. Odnímatelný zásobník na vodu pro suchou podlahu pod osoušečem. (POZOR na osoušeče, které nemají odkapávací misku – voda stékající na podlahu představuje nepořádek a zhoršenou hygienu).
EMPIIRE TORNÁDO AUTOMATIC - stříbrný mat
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon: | 1750 m3/hod. |
| Motor: | 2 motory po 875 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 32.000 |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IP31 |
| Napájení: | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Uhlíkové kartáče: | Ano |
| Ohřev vzduchu: | průchodem přes motory |
| Průtok vzduchu: | 345 m3/h, resp. 95 l/s |
| Rychlost proudění vzduchu: | 300 km/h (u ústí trysek) |
| Úroveň hluku: | 70 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Průměrná doba vypnutí po oddálení rukou: | 4 – 5 s |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ