Odolný osoušeč rukou EMPIRE U-NIK - stříbrný mat vyniká svojí jednoduchostí. Rychlý, účinný a hygienický způsob sušení rukou. Osuší dokonale vaše ruce ze všech stran s vysokou efektivitou za pár sekund.
EMPIRE U-NIK - stříbrný mat
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | odolný ABS plast, stříbrný matný |
| Výkon: | 1.800 m3/hod. |
| Motor: | CE -motor 65 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 3.000 |
| Šířka: | 26,2 cm |
| Výška: | 30,5 cm |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IPX2 |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Rychlost proudění vzduchu: | 80 km/h |
| Průtok vzduchu: | 216 m3/h ( 60 l/s ) |
| Úroveň hluku: | 60 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Topné těleso: | 1735 W |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ