Hotelový fén s montáží na zeď, přepínač rychlostí a spouštěcí tlačítko na rukojeti, hlavní vypínač na stojánku, materiál ABS, bezpečnost CLASS II, dvojitá izolace.
Upozornění: Hotelové fény jsou určené pro montáž do hotelových koupelen, koupelen v domácnostech a podobných prostor s menší provozní zátěží. Nejsou konstrukčně uzpůsobené k provozu např. ve veřejných bazénech, veřejných saunách nebo podobných prostorách s vyšším provozním zatížením – při použití v takovýchto prostorách nelze uplatnit reklamaci.
EMPIRE VIENTO 2 - bílý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Výkon: | 450 / 1200 m3/hod. |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0,65 kg |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Napájení: | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Způsob ovládání: | tlačítko na rukojeti |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ