Moderní osoušeč rukou EMPIRE X DRY AUTOMATIC - stříbrný vyniká krásným designovým zpracováním.Perfektní a hygienické osušení rukou za 10-12 s. Topné těleso lze vypnout a tím více šetřit energii. Úspora až 80 % nákladů v porovnání s ručníky. 2x EPA E11 filtry a UV lampa pro hygienické osoušení. Automatické zapnutí při vložení rukou. Odnímatelný zásobník na vodu pro suchou podlahu pod osoušečem (POZOR na osoušeče, které nemají odkapávací misku – voda stékající na podlahu představuje nepořádek a zhoršenou hygienu).
EMPIIRE X DRY AUTOMATIC - stříbrný mat
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon: | 1.450 m3/hod. |
| Motor: | CE - motor 1.100 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 28.000 |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 56,6 cm |
| Hloubka: | 17,7 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IP31 |
| Napájení: | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Uhlíkové kartáče: | Ano |
| Ohřev vzduchu: | 350 W, lze vypnout |
| Průtok vzduchu: | 187 m3/h, resp. 52 l/s |
| Rychlost proudění vzduchu: | 410 km/h (u ústí trysek) |
| Úroveň hluku: | 73 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ