FABER 2740 PB SRM W A60
Podvěsný odsavač par FABER 2740 PB SRM W A60 je určený k zabudování pod skříňku a je proveden v bílé barvě.
Nabízí vynikající poměr cena - užitná hodnota. Ovládání je tlačítkové, skleněné výklopné čílko zvětšuje sací plochu digestoře.
Varná zóna je velmi dobře osvětlena dvěma LED opsvětlením. Kovové kazetové filtry lze mýt v myčce na nádobí. Odtahové potrubí lze napojit jak z horní části digestoře, tak zezadu.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER 2740 PB SRM W A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 380 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 55 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Osvětlení: | 2 x LED (2x4 W) |
| Počet motorů : | 2 |
| Odtah: | horní, zadní |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 205 m3 / 275 m3 / 380 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: |
55 dB / 63 dB / 70 dB |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 8,3 kg |
| Maximální příkon motoru: | 230 W |
| Maximální výstupní tlak: | 330 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | F1 (původně UHF 001) |
| Energetický štítek | "D" |
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |