Podvěsný odsavač par FABER 741 PB W A50 je určený k zabudování pod skříňku. Nabízí vynikající poměr cena - užitná hodnota. Ovládání je tlačítkové, skleněné výklopné čílko zvětšuje sací plochu digestoře.Odtahové potrubí lze napojit jak z horní části digestoře, tak zezadu. Kovové kazetové filtry lze mýt v myčce na nádobí. Dokonalé osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER 741 PB W A50
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 295 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 135 | 200 | 295 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 64 | 69 db(A) |
| Výstupní průměr: | 100 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 125 W |
| Maximální výstupní tlak: | 320 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr F24 |
| Energetický štítek: | D |
FABER 741 PB W A50
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 20 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |