Digestoř FABER BEAT, novinka v naší nabídce závěsných digestoří, zazáří především v mladých a neformálních kuchyních. Snadno rozpoznatelné svěží a jednoduché linie, módní kónický tvar a lákavé barvy propůjčují digestoři mladistvý vzhled. Ať už vaše dobroty vznikají v ostrůvkové nebo v klasické kuchyni, digestoř BEAT se bude skvěle vyjímat v každé z nich. Subtilní vzhled a zavěšení na lankách vám umožní instalovat ji jak do prostoru, tak ke zdi.
Elegantní nerezové provedení bude úžasně ladit s designem vaší kuchyně. Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vynikajícím výkonem a nízkou spotřebou energie. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky. Digestoř je vybavena snadno vyjímatelným kovovým kazetovým tukovými filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Příjemné a dokonalé osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER BEAT X/BK MATT F45
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/matt |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 740 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 | 59 | 66 | INT 70 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2x LED 3000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 270 | 410 | 580 | INT 740 m3/h |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 59 | 66 | INT 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 580 Pa |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | A |
FABER BEAT X F45
Návrat na hlavní stranu: GAS-TM.SK