FABER Corinthia Isola DG MATT/C A37
Digestoř FABER Corinthia Isola DG MATT/C A37 - nyní s dopravou ZDARMA !
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | MATT/C - nerez/patinovaný kov |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 680 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 6x mikroLED diody |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (EVO) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 | 420 | 580 | 680 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 62 | 68 | 71 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 545 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | F9 / FLL9 |
To je digestoř FABER Corinthia ISOLA DG MATT/C A37
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni vybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |