FABER Cylindra Isola Gloss PLUS EV8 W A37
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 680 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | Micro LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 | 420 | 580 | 680 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 62 | 68 | 71 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Maximální příkon motoru: | 275 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | UHF 004
|
FABER Cylindra Isola Gloss PLUS EV8 W A37
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |