Indukční varná deska Faber FBH 64 BK z černého skla se čtyřmi varnými zónami disponuje devíti stupni výkonu a funkcí booster, která zajistí při maximálním výkonu velmi rychlý ohřev.
Funkce automatického vypnutí po neúměrně dlouhé době ohřevu zajistí bezpečnost při náhodném opomenutí.
Časovač pro jednotlivé varné zóny, dětská pojistka a ukazatel zbytkového tepla doplňují nadstandardní výbavu této indukční varné desky.
FABER FBH 64 BK
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Ovládání: | dotykové |
| Počet varných zón: | 4 |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Počet výkonových stupňů: | 9 + booster |
| Min-max velikost varné nádoby: | 110-200 mm |
| Detekce nádob: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časovač s automatickým vypnutím pro varné zóny: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Napětí ( V ) | 220/240 V |
| Celkový příkon: | 7400 W |
| Rozměry pro vestavbu (hloubka x šířka): | 520 x 580 mm |
FABER FBH 64 BK
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ