Indukční varná deska Faber FCH 84 KL GR z šedého skla se čtyřmi varnými zónami disponuje devíti stupni výkonu a funkcí booster, která zajistí při maximálním výkonu velmi rychlý ohřev.
Pohodlné ovládání vybrané digestoře Faber s funkcí K-LINK bez nutnosti použití dálkového ovladače. Dále je možné ovládat dva spotřebiče z jednoho místa, což oceníte především u vestavných nebo stropních odsavačů.
Rádiové spojení digestoře s indukční deskou Faber umožňuje aktivace funkce AUTO, která automaticky optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření.
Indukční varná deska má propojitelné varné zóny ( pro velké hrnce ), slider ovládání, funkci automatického ohřevu Heat-up (zahřátí zvolené varné zóny na plný výkon a po určité době vrátí ohřev na předem nastavený stupeň výkonu ), časovač pro jednotlivé varné zóny, dětská pojistka, ukazatel zbytkového tepla.
Upozornění: při prvním použití je třeba ovládání digestoře z varné desky aktivovat dle návodu přiloženého k odsavači.
FABER FCH 84 KL GR
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedé sklo |
| Šířka: | 80 cm |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Počet varných zón: | 4 |
| Počet výkonových stupňů: | 9 + booster |
| Min-max velikost varné nádoby: | 110-380 mm |
| Detekce nádob: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Heat-up: | Ano |
| Power management: | Ano |
| Časovač s automatickým vypnutím pro varné zóny: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Bridge zóny: | Ano |
| Napětí ( V ): | 220/240 V |
| Celkový příkon: | 7400 W |
| Rozměry pro vestavbu (hloubka x šířka): | 520 x 780 mm |
FABER FCH 84 KL GR
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ