Indukční varná deska Faber FCH SLIM 94 BK KL z černého skla se čtyřmi varnými zónami disponuje devíti stupni výkonu a funkcí booster, která zajistí při maximálním výkonu velmi rychlý ohřev.
Pohodlné ovládání vybrané digestoře Faber s funkcí K-LINK bez nutnosti použití dálkového ovladače. Dále je možné ovládat dva spotřebiče z jednoho místa, což oceníte především u vestavných nebo stropních odsavačů. Funkce AUTO automaticky optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření.
Indukční varná deska má propojitelné varné zóny ( pro velké hrnce ), slider ovládání, funkci automatického ohřevu Heat-up (zahřátí zvolené varné zóny na plný výkon a po určité době vrátí ohřev na předem nastavený stupeň výkonu ), časovač pro jednotlivé varné zóny, dětská pojistka, ukazatel zbytkového tepla.
FABER FCH SLIM 94 BK KL
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Počet varných zón: | 4 |
| Počet výkonových stupňů: | 9 + booster |
| Min-max velikost varné nádoby: | 110-380 mm |
| Detekce nádob: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Heat-up: | Ano |
| Power management: | Ano |
| Časovač s automatickým vypnutím pro varné zóny: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Bridge zóny: | Ano |
| Napětí ( V ): | 220/240 V |
| Celkový příkon: | 7400 W |
| Rozměry pro vestavbu (hloubka x šířka): | 410 x 900 mm |
FABER FCH SLIM 94 BK KL
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ