Vestavný výsuvný odsavač FLEXA HIP NG je velmi elegantním řešením pro kuchyni s omezeným prostorem. Nízká vestavná část odsavače vám navíc umožní využít zbývající místo ve skříňce nad digestoří.
Čelní lišta v černé barvě z oceli dodává na atraktivitě i tomuto nenápadnému typu digestoře. Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka, která vás spolehlivě zbaví všech pachů a par vzniklých při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Výsuvná část se aktivně podílí na odsávání par, digestoř spustí odsávání v předem nastaveném režimu ve chvíli, kdy vysunete přední část do prostoru. Zasunutím lišty se automaticky deaktivuje. Kovové kazetové tukové filtry, kterými je digestoř vybavena, můžete umývat v myčce na nádobí a usnadnit si tak její údržbu.
Dvě LED diodová osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou. Záruka na bezchybnou funkci je 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá/ lišta bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 420 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 57 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | posuvné / aktivace při výsuvu |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED diody |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 220 | 320 | 420 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 57 | 67 | 69 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 7,6 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Maximální výstupní tlak: | 220 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | |
FABER FLEXA HIP NG W A60
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |