Revoluční digestoř Faber GALILEO Glass BK integrovaná ve varné desce se pyšní mnoha přednostmi.
Je téměř neviditelná, nepřekáží při vaření, nebrání výhledu, činí kuchyni vzdušnější a vyžaduje jen minimální péči při čištění. S překvapivou účinností odsává páry nejkratší cestou z varných nádob. Výkonný a tichý devítirychlostní motor je klasifikován v energetické třídě A+++ a je voděodolný.
Odsavač par GALILEO lze snadno instalovat do ostrůvku nebo klasické kuchyňské linky a může pracovat s odtahem mimo kuchyni (potrubí lze vést soklem skříněk), nebo jako recirkulační s recyklovatelným filtrem pomocí Recirkulační sady. Díky promyšlené konstrukci zabere tato digestoř jen velmi málo místa ve skříňce a její instalace není o mnoho složitější, než instalace klasické varné desky.
Ovládání varných zón i odsávání je dotykové typu „slider“, varná indukční část má propojitelné zóny. Litinová mřížka překrývající sací část může být použita pro odložení varné nádoby. Digestoř Galileo Glass nabízí nadstandardní Automatickou funkci, která reguluje její výkon dle intenzity vaření. Kazetový tukový filtr, který je ukryt v sací štěrbině, lze mýt v myčce na nádobí. Tento filtr je umístěn pod takovým úhlem, aby v případě přetečení směřoval tekutinu do záchytného žlábku.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER GALILEO GLASS BK
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / litinová mřížka |
| Šířka: | 83 cm |
| Energetická třída: | A +++ |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Ovládání dotykové: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet stupňů: | 8 + INT + BOOST |
| Osvětlení: | - |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | BRUSHLESS |
| Výkon dle IEC 61591: | 245 | 285 | 350 | 390 | 425 | 440 | 480 | 505 | 550 INT | 700 BOOST m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 | 55 | 57 | 58 | 60 | 62 | 64 | 65 | 66 INT | 72 BOOST db(A) |
| Výstupní průměr: | 220 x 90 mm |
| Maximální výstupní tlak: | 560 Pa |
| Maximální příkon motoru: | 220 W |
| Odsávání do komína: | Ano |
| Recirkulace: | Ano |
| Počet varných zón: | 4 |
| Detekce nádob: | Ano |
| Spojené varné zóny: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časovač: | 1 - 119 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Ochrana proti přepětí: | Ano |
| Napětí ( V ) | 220-240V 1N~ /400V 2N~ /400V 3N~ |
| Celkový příkon: | 7400 W |
| Rozměry pro vestavbu (hloubka x šířka): | 770 x 490 mm |
FABER GALILEO GLASS BK
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 8 |
| Ovládání | dotykové |