Revoluční digestoř integrovaná v indukční varné desce FABER GALILEO LINEAR se pyšní mnoha přednostmi.
Je téměř neviditelná, nebude vám překážet při vaření ani bránit ve výhledu, kuchyň se díky ní stane vzdušnější a při čištění po vás bude vyžadovat jen minimální péči.
Digestoř je standardně dodávána v recirkulačním režimu, a to včetně soklové mřížky z nerezové oceli a uhlíkového filtru.
S překvapivou účinností odsává páry nejkratší cestou z varných nádob. Výkonný a tichý devítirychlostní motor je klasifikován v energetické třídě A++ a je voděodolný.
Odsavač par GALILEO LINEAR lze snadno instalovat do ostrůvku nebo do pracovní desky o hloubce již od 60cm. Může pracovat jak s odtahem mimo kuchyni (potrubí lze vést soklem skříněk), tak jako recirkulační s recyklovatelným filtrem pomocí Recirkulační sady. Díky promyšlené konstrukci zabere tato digestoř jen velmi málo místa ve skříňce a její instalace není o mnoho složitější, než instalace klasické varné desky.
Ovládání varných zón i odsávání je dotykové, varná indukční část má propojitelné zóny. Litinová mřížka překrývající sací část může být použita pro odložení varné nádoby. Digestoř Galileo nabízí nadstandardní automatickou funkci, která reguluje její výkon dle intenzity vaření. Kazetový tukový filtr, který je ukryt v sací štěrbině, lze mýt v myčce na nádobí. Tento filtr je umístěn pod takovým úhlem, aby v případě přetečení směřoval tekutinu do záchytného žlábku.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER GALILEO LINEAR F83
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / litinová mřížka |
| Šířka: | 83 cm |
| Energetická třída: | A + |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Ovládání dotykové: | dotykové, Slider |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet stupňů: | 9 + BOOST |
| Osvětlení: | - |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | BRUSHLESS |
| Výkon dle IEC 61591: | 210 | 420 | 450 | 600-BOOST m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 | 64 | 64 | 67 | 72 BOOST db(A) |
| Maximální výstupní tlak: | 670 Pa |
| Maximální příkon motoru: | 220 W |
| Odsávání do komína: | NE |
| Recirkulace: | Ano |
| Počet varných zón: | 4 |
| Detekce nádob: | Ano |
| Spojené varné zóny: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časovač: | 1 - 119 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Ochrana proti přepětí: | Ano |
| Napětí ( V ) | 220-240V 1N~ /400V 2N~ /400V 3N~ |
| Celkový příkon: | 7400 W |
| Rozměry pro vestavbu (hloubka x šířka): | 830 x 495 mm |
FABER GALILEO LINEAR F83
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk