Atraktivní a přirozeně minimalistická nástěnná digestoř FABER GLAM FIT ZERO DRIP v kombinaci černého skla s transparentním okrajem vyzařuje eleganci v každém detailu. Její čisté linie skrývá exkluzivní technologii FABER NAUTILUS - plochou ventilační jednotku, která umožňuje ultra plochý vzhled digestoře. GLAM-FIT, vůbec první zcela plochá vertikální skleněná digestoř, se vyznačuje ultratenkým tělem s hloubkou pouhých 19 cm. Díky tomu nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější. Při zabudování digestoře mezi horní skříňky zároveň nevystupuje z jejich linie. Technologie ZERO DRIP zabraňuje stékání kondenzátu, který může vzniknout na povrchu digestoře během vaření. Kondenzát je spolehlivě zachycen ve speciálním žlábku umístěném na spodní straně předního skleněného panelu, po skončení vaření se rychle odpaří. Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A. Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů. Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Všechny funkce můžete ovládat pomocí netradičního dotykového ovládání SQUARCLE, které je charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy. O perfektní osvětlení varné plochy se postarají dvě LED diodové žárovky. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER komínová digestoř GLAM - FIT BK
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá /černé sklo s transparentním okrajem |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 570 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | NAUTILUS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 190 | 250 | 400 | 570 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 52 | 58 | 67 | INT 73 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 125 W |
| Maximální výstupní tlak: | 650 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr F22 |
| Energetická třída: | A |
FABER komínová digestoř GLAM - FIT BK
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ