Atraktivní a přirozeně minimalistická nástěnná digestoř FABER GLAM FIT ZERO DRIP PLUS v kombinaci černého skla s transparentním okrajem vyzařuje eleganci v každém detailu.
Speciální matný povrchový materiál je extrémně odolný vůči otiskům prstů a zajistí perfektně čistý povrch digestoře . Její čisté linie ukrývají exkluzivní technologii FABER NAUTILUS - plochou ventilační jednotku, která umožňuje ultra plochý vzhled digestoře. GLAM FIT, vůbec první zcela plochá vertikální skleněná digestoř, se vyznačuje ultratenkým tělem s hloubkou pouhých 19 cm. Díky tomu nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější. Při zabudování digestoře mezi horní skříňky zároveň nevystupuje z jejich linie. Technologie Zero Drip Plus aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka vyhřívání skla a vnitřních částí digestoře. Tím aktivně zabraňuje tvorbě kondenzátu na povrchu skla, a to dokonce i během dlouhého vaření.
Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A. Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů.
Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Všechny funkce můžete ovládat pomocí dotykového ovládání. O perfektní osvětlení varné plochy se postarají dvě LED diodové žárovky. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER komínová digestoř GLAM FIT ZERO DRIP PLUS BK
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá /černé matné sklo s transparentním okrajem |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 530 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | NAUTILUS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 180 | 270 | 390 | 530 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 57 | 67 | INT 74 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Maximální příkon motoru: | 125 W |
| Maximální výstupní tlak: | 630 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr F22 |
| Energetická třída: | A |
FABER komínová digestoř GLAM FIT ZERO BK
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ