Moderní stropní digestoř FABER HEAVEN GLASS KL A90 je určená k zabudování do stropu ( její čelo lícuje s rovinou stropu ), čímž se zajistí maximální volný prostor nad pracovní deskou. Velice elegantní provedení z bílého skla umožňuje snadnou údržbu.
Dostatečné osvětlení varné plochy zajišťují dva LED diodové pásky. Digestoř je vybavena výkonnou ventilační jednotkou EVO v energetické třídě A s výkonem 700m3/hod.
Digestoř je možné upravit pro přímé napojení do rekuperačního systému. V tomto případě je odsavač dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic.
Tato jednotka jde v případě potřeby umístit mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou za pomocí extérní sady EVJ, což zajistí nejen téměř bezhlučný provoz digestoře. Lze ji také propojit se střešní extérní ventilační jednotkou VILPE. Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře.
Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu digestoře. Zrychlené proudění vzduchu úzkým profilem podporuje účinost přímého zachycení par.
Z nadstandartních funkcí se odsavač může pyšnit intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24". Všechny funkce lze ovládat elektronicky dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy, nebo z dotykové varné desky FABER.
FABER HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stropní, bílé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 290 | 400 | 560 | INT 700 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 62 | 70 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 560 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci | FLL18 - 120cm |
FABER HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |