Odsavač par FABER HEAVEN LIGHT PRO FLAT v elegantní kombinaci nerezu a bílého skla dokonale splyne s vaší kuchyní, zatímco technologie a výkonný motor zajistí, aby vaření pro vás bylo vždy požitkem.
Digestoř je určena k plnému zapuštění do stropního podhledu a zajistí maximální volný prostor nad pracovní plochou. Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů.
Hlavní předností digestoře HEAVEN LIGHT PRO FLAT je velice úsporná ventilační jednotka BRUSHLESS EBM, která zaručuje úsporu energie až o 85% a je klasifikována v energetické třídě A+. Díky speciální konstrukci stačí pro zabudování digestoře do stropního podhledu pouze 210 mm.
Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!
Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.
V obou těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.
Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu digestoře. Zrychlené proudění vzduchu úzkým profilem podporuje účinnost přímého zachycení par.
Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.
Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.
Digestoř je možné bezdrátově propojit s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky.
Osvětlení je zajištěno dvěma LED pásky se světelným spektrem podobným dennímu světlu, které dokonale osvětlí varnou plochu.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HEAVEN LIGHT PRO G/WH FLAT KL A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 43 - 70 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT+BOOST |
| osvětlení: | 2x LED 3000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | BRUSHLESS EBM |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 190 | 350 | 400 | INT 530 | BOOST 700 m3/h |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 43 | 58 | 60 | INT 66 | BOOST 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 220x90 mm |
| Hmotnost: | 24,0 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 510 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | FLL18-90 s dlouhou životností |
FABER HEAVEN LIGHT PRO G/WH FLAT KL A90
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | sklo |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Extra tichý (pod 53 dB) | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |