FABER INCA LUX 2.0 EG8 X A52
Luxusní provedení vestavného odsavače par. Výrobek je určený k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač. Ucelený vzhled umocňuje nerezová spodní část odsavače se štěrbinovým sáním, které účinně zachycuje páry. Digestoř je osazena tichou ventilační jednotkou nové generace ENERGY, která dosahuje výkonu 800m3/hod. Digestoř má na první stupeň výkonu 310m3/hod.(postačí při běžném vaření)velice tichý chod - pouze 44dB(A). Z nadstandardních funkcí se může pyšnit signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření. Ovládání funkcí je pomocí nízkozdvihových tlačítek nebo dálkovým ovladačem, který není součástí výbavy. Osvětlení pracovní plochy pomocí LED diodového osvětlení. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER INCA LUX 2.0 EG8 X A52
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | vestavěná, nerez |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 660 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 44 - 63 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks ENERGY |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 m3 / 470 m3 / 595 m3 / 660 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 44 dB / 54 dB / 60 dB / 63 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm/120 mm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro reciklaci | F8 (UHF 008) |
| Energetický štítek | C |
FABER INCA LUX 2.0 EG8 X A52
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriciu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni
vybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezi
digestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu
odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti .
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |